AF164-FR-07681KL
MFR.Part #
AF164-FR-07681KL
JLCPCB Part #
C1739430
Description
4 62.5mW 681kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS