AF164-FR-07619RL
MFR.Part #
AF164-FR-07619RL
JLCPCB Part #
C1739374
Description
4 619Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS