AF164-FR-07560RL
MFR.Part #
AF164-FR-07560RL
JLCPCB Part #
C1739647
Description
4 560Ω 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS