AF164-FR-074K7L
MFR.Part #
AF164-FR-074K7L
JLCPCB Part #
C1739678
Description
4 4.7kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS