AF164-FR-074K53L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF164-FR-074K53L
JLCPCB Part #
C1739686
Package
0603x4
Description
4 4.53kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS