AF164-FR-07487KL
MFR.Part #
AF164-FR-07487KL
JLCPCB Part #
C1739671
Package
0603x4
Description
4 487kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS