AF164-FR-0747KL
MFR.Part #
AF164-FR-0747KL
JLCPCB Part #
C1739694
Description
4 47kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS