AF164-FR-0733R2L
MFR.Part #
AF164-FR-0733R2L
JLCPCB Part #
C1739528
Description
33.2Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS