AF164-FR-0733K2L
MFR.Part #
AF164-FR-0733K2L
JLCPCB Part #
C1739292
Description
33.2kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS