AF164-FR-07324KL
MFR.Part #
AF164-FR-07324KL
JLCPCB Part #
C1738439
Description
324kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS