AF164-FR-0723R2L
MFR.Part #
AF164-FR-0723R2L
JLCPCB Part #
C1739642
Package
0603x4
Description
23.2Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS