AF164-FR-0716K9L
MFR.Part #
AF164-FR-0716K9L
JLCPCB Part #
C1738719
Package
0603x4
Description
16.9kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS