AF164-FR-0711KL
MFR.Part #
AF164-FR-0711KL
JLCPCB Part #
C1739119
Package
0603x4
Description
11kΩ 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS