AF162-JR-07180KL
MFR.Part #
AF162-JR-07180KL
JLCPCB Part #
C1737081
Description
180kΩ 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS