AF162-JR-0713RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF162-JR-0713RL
JLCPCB Part #
C1736978
Package
0603x2
Description
13Ω 2 4 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS