AF124-JR-078K2L
MFR.Part #
AF124-JR-078K2L
JLCPCB Part #
C5549762
Description
4 63mW 8 8.2kΩ ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS