AF124-FR-078K2L
MFR.Part #
AF124-FR-078K2L
JLCPCB Part #
C6119014
Description
4 63mW 8 8.2kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS