AF122-JR-0743RL
MFR.Part #
AF122-JR-0743RL
JLCPCB Part #
C6118996
Package
0404
Description
2 4 43Ω 63mW ±200ppm/℃ ±5% 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS