AF122-FR-07910KL
MFR.Part #
AF122-FR-07910KL
JLCPCB Part #
C1734921
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 910kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS