AF122-FR-07887KL
MFR.Part #
AF122-FR-07887KL
JLCPCB Part #
C1735084
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 887kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS