AF122-FR-0769K8L
MFR.Part #
AF122-FR-0769K8L
JLCPCB Part #
C1735283
Description
2 4 62.5mW 69.8kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS