AF122-FR-07698RL
MFR.Part #
AF122-FR-07698RL
JLCPCB Part #
C1735290
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 698Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS