AF122-FR-07665RL
MFR.Part #
AF122-FR-07665RL
JLCPCB Part #
C5942842
Package
0404
Description
2 4 62.5mW 665Ω ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS