AF122-FR-0764R9L
MFR.Part #
AF122-FR-0764R9L
JLCPCB Part #
C1735017
Package
0402x2
Description
2 4 62.5mW 64.9Ω ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS