AF122-FR-0762KL
MFR.Part #
AF122-FR-0762KL
JLCPCB Part #
C1735138
Description
2 4 62.5mW 62kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS