AF122-FR-0761R9L
MFR.Part #
AF122-FR-0761R9L
JLCPCB Part #
C1735187
Description
2 4 61.9Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS