AF122-FR-0756R2L
MFR.Part #
AF122-FR-0756R2L
JLCPCB Part #
C5560774
Package
0404
Description
2 4 56.2Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS