AF122-FR-07536RL
MFR.Part #
AF122-FR-07536RL
JLCPCB Part #
C1735229
Description
2 4 536Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS