AF122-FR-074K42L
MFR.Part #
AF122-FR-074K42L
JLCPCB Part #
C1734943
Description
2 4 4.42kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS