AF122-FR-0747RL
MFR.Part #
AF122-FR-0747RL
JLCPCB Part #
C7071404
Package
0404
Description
2 4 47Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS