AF122-FR-0746K4L
MFR.Part #
AF122-FR-0746K4L
JLCPCB Part #
C1735216
Description
2 4 46.4kΩ 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS