AF122-FR-0743R2L
MFR.Part #
AF122-FR-0743R2L
JLCPCB Part #
C1734034
Description
2 4 43.2Ω 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS