AF122-FR-07324RL
MFR.Part #
AF122-FR-07324RL
JLCPCB Part #
C1734333
Package
0402x2
Description
2 324Ω 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS