AF122-FR-072K1L
MFR.Part #
AF122-FR-072K1L
JLCPCB Part #
C7071398
Package
0404
Description
2 2.1kΩ 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS