AF122-FR-071K62L
MFR.Part #
AF122-FR-071K62L
JLCPCB Part #
C1737119
Description
1.62kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS