AF122-FR-071K47L
MFR.Part #
AF122-FR-071K47L
JLCPCB Part #
C1737125
Package
0402x2
Description
1.47kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS