AF122-FR-071K24L
MFR.Part #
AF122-FR-071K24L
JLCPCB Part #
C1737139
Description
1.24kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS