AF122-FR-0718R2L
MFR.Part #
AF122-FR-0718R2L
JLCPCB Part #
C1734511
Package
0402x2
Description
18.2Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS