AF122-FR-07187KL
MFR.Part #
AF122-FR-07187KL
JLCPCB Part #
C1734566
Package
0402x2
Description
187kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS