AF122-FR-07160KL
MFR.Part #
AF122-FR-07160KL
JLCPCB Part #
C1735870
Description
160kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS