AF122-FR-07154KL
MFR.Part #
AF122-FR-07154KL
JLCPCB Part #
C1735453
Package
0402x2
Description
154kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS