AF122-FR-07147KL
MFR.Part #
AF122-FR-07147KL
JLCPCB Part #
C1735553
Package
0402x2
Description
147kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS