AF122-FR-07102RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF122-FR-07102RL
JLCPCB Part #
C1736940
Package
0402x2
Description
102Ω 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0402x2 Resistor Networks, Arrays ROHS