AF1210JR-073K9L
MFR.Part #
AF1210JR-073K9L
JLCPCB Part #
C855321
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS