AF1210JR-0718KL
MFR.Part #
AF1210JR-0718KL
JLCPCB Part #
C4107159
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS