AF1210JR-0716RL
MFR.Part #
AF1210JR-0716RL
JLCPCB Part #
C2116457
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS