AF1210JR-0713KL
MFR.Part #
AF1210JR-0713KL
JLCPCB Part #
C4045421
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS