AF1210FR-0793K1L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AF1210FR-0793K1L
JLCPCB Part #
C2119362
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS