AF1210FR-078K66L
MFR.Part #
AF1210FR-078K66L
JLCPCB Part #
C2119449
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.66kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS