AF1210FR-0786R6L
MFR.Part #
AF1210FR-0786R6L
JLCPCB Part #
C3937041
Description
-55℃~+155℃ 500mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS